Studio Stylizacji Twarzy i Paznokci
Studio Stylizacji Twarzy i Paznokci - oferta
Strona Główna > Stylizacja paznokci Makijaż permanentny
 

Stylizacja paznokci Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci jest to usługa skierowana do kobiet aktywnych, nie mających na co dzień czasu na pielęgnacje i malowanie paznokci. Do przedłużania paznokci używam masy akrylowej i żelowej.

Masa akrylowa jest bardzo wytrzymała, najczęściej stosuję ją do stylizacji bardzo długich paznokci, najczęściej bogato zdobionych, chociaż akrylowy frencz permanentny jest bardzo piękny. Akrylowe kwiatki są przecudnej urody, zarówno na co dzień jaki i do Ślubu. Polecam.

Masa żelowa bardzo dobrze sprawdza się w przypadku stylizacji bardzo krótkiej i średniej, żelowe zdobienia zachwycają przejrzystością i naturalnością. Każda klientka najczęściej ma swoje preferencje jedne uwielbiają żel, a inne są „wierne akrylowi”. Paznokcie przedłużane wymagają pielęgnacji w domu, polecam oliwkę Gehwol do codziennego stosowania, dzięki niej paznokcie pod masą nie stracą elastyczności i masa nie będzie odchodziła.

Dopełnienie uzależnione jest od prędkości wzrostu paznokci i wacha się od dwóch do pięciu tygodni. Paniom u których występuje problem z odchodzeniem masy polecam Pielęgnacje Paznokci Przedłużanych w Salonie, polega ona  na skróceniu i opiłowaniu paznokci, bez zmiany zdobienia i pokryciu na nowo warstwom nawierzchniową.

Zapraszam do galerii wzorków paznokci
wzorekprzykładowy wzorekpaznokcie wzoreki


Studio Stylizacji - Anna Kalinowska w Salonie Urody Ewa
Zielona Góra - ul.Nowojędrzychowska 21 - tel. 607 108 015
Copyright 2009-2012 by Studio Stylizacji - Anna Kalinowska - Zielona Góra - ul. Nowojędrzychowska 21 - tel. 607-108-015 - All rights reserved.
fotografia Zielona Góra, fotograf Zielona Góra, sesje zdjęciowe