Studio Stylizacji Twarzy i Paznokci
Studio Stylizacji Twarzy i Paznokci - oferta
Strona Główna >Dla mężczyzn Makijaż permanentny
 

Dla mężczyzn

Wizytówka każdego mężczyzny są zadbane dłonie i stopy. Aby męskie dłonie schludnie wyglądały nie trzeba dużo czasu, wystarczy 30 min, a na stopy trzeba zarezerwować sobie ok. godziny.
Męska skóra zawiera nawet dwukrotnie więcej gruczołów łojowych, więc występuje wyższe wydzielanie serum, w efekcie wolniej się starzeje. Ponadto w męskiej skórze znajduje się większa ilość kolagenu i elastyny, dzięki temu męska skóra jest bardzo elastyczna, tylko pozazdrościć.
Jednak w związku z tym, że mężczyźni wykonują prace fizyczne, nie tylko związane z wykonywanym zawodem ale również po pracy dbając np: o dom, ogród, czy samochód, męska skóra dłoni bardziej niż u kobiety narażona jest na wszelkiego rodzaju skaleczenia, otarcia, czy zwyczajne przesuszenie połączone z pękaniem naskórka, to wszystko sprawia że manicure dla mężczyzny to zabieg istotny .
Męskie stopy najczęściej wyglądają dużo lepiej niż stopy kobiet, ponieważ panowie noszą wygodne obuwie i nie narażają swoich stóp na przeciążenia.
Męski pedicure polega na starciu zrogowaciałego naskórka i opiłowaniu paznokci. Osobom które mają problemy ze stopami, modzele, nagniotki, odciski polecam pedicure leczniczy.


Studio Stylizacji - Anna Kalinowska w Salonie Urody Ewa
Zielona Góra - ul.Nowojędrzychowska 21 - tel. 607 108 015
Copyright 2009-2012 by Studio Stylizacji - Anna Kalinowska - Zielona Góra - ul. Nowojędrzychowska 21 - tel. 607-108-015 - All rights reserved.
fotografia Zielona Góra, fotograf Zielona Góra, sesje zdjęciowe