Studio Stylizacji Twarzy i Paznokci
Studio Stylizacji Twarzy i Paznokci - oferta
Strona Główna >Pielęgnacja dłoni Makijaż permanentny
 

Pielęgnacja dłoni, manicure Pielęgnacja dłoni

Wśród klientów salonów kosmetycznych są tacy którzy nigdy nie mieli problemów z paznokciami jak i tacy , którzy maja je od zawsze, niezależnie do tego ile wysiłku włożą w poprawienie ich wyglądu. Na kondycję i wygląd naturalnych paznokci wpływają trzy elementy:
- uwarunkowania genetyczne
- wpływ środowiska zewnętrznego
- pielęgnacja.

Na ten pierwszy nie mamy wpływu, ale na dwa pozostałe jak najbardziej. Przed działaniem środowiska zewnętrznego, zgubnym wpływem detergentów ale i zmianą warunków pogodowych dłonie w miarę możliwości możemy ochronić rękawiczkami. Naturalna płytka paznokciowa utworzona jest z białka o nazwie keratyna. Paznokieć zbudowany jest z wielu warstw martwych spłaszczonych komórek. Częścią paznokcia odpowiedzialną za jego przyrost jest macierz paznokcia. To właśnie macierz produkuje komórki, które przeradzają się w płytkę paznokcia. Tak więc te cechy są indywidualne dla każdego człowieka, gdyż są uwarunkowane genetycznie. Jednak ogromny wpływ na kondycję i wygląd płytki paznokcia ma odpowiednia jej pielęgnacja. Na rynku dostępne są różnorakie preparaty pielęgnacyjne i odżywcze, a także preparaty doustne zawierające witaminy i minerały niezbędne do prawidłowej budowy paznokci. Moim klientom polecam do pielęgnacji domowej odżywki do paznokci w formie bezbarwnego lakieru firmy Nail Tek. Sprawdziłam działają. Skóra dłoni pozbawiona jest tkanki tłuszczowej i posiada niewielką ilość gruczołów łojowych i w związku z tym szybciej się starzeje. Możemy pomóc swoim dłoniom poprzez smarowanie ich kremem. Raz w tygodniu wskazane jest wykonanie pilingu i zastosowanie maski odżywczej a gdy nie mamy na to czasu warto manicure, bądź stylizacje paznokci połączyć z zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni.

Zapraszam do galerii wzorków paznokci
wzorekprzykładowy wzorekpaznokcie wzoreki

ZABIEG NA DŁONIE „CIEPŁY DOTYK” - 30zł
(Maseczka + parafina).

ZABIEG NA DŁONIE „AKSAMITNA SKÓRA” - 30 zł
(Maseczka+ kompres).

MANICURE „ELEGANCJA” - 40zł
(Opiłowanie paznokci, usunięcie skórek , malowanie 1 kolor).

MANICURE „FRANCUSKI CZAR” - 50zł
(Opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, malowanie francuskie).

MANICURE ŚLUBNY – 60 zł
(Opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, malowanie francuskie, zdobienie , cyrkonie).

MANICURE „EKSTRAEWGANCJA” -60zł
(Opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, malowanie francuskie, lub kolor, zdobienie farbkami i cyrkonie).


Studio Stylizacji - Anna Kalinowska w Salonie Urody Ewa
Zielona Góra - ul.Nowojędrzychowska 21 - tel. 607 108 015
Copyright 2009-2012 by Studio Stylizacji - Anna Kalinowska - Zielona Góra - ul. Nowojędrzychowska 21 - tel. 607-108-015 - All rights reserved.
fotografia Zielona Góra, fotograf Zielona Góra, sesje zdjęciowe